Články

1 2 3 >>
Vaječné bílky nebo celé vejce? Která volba je rozumnější pro budování svalové hmoty?

  Je nepopiratelným faktem, že vedle mléčných zdrojů bílkovin (syrovátkový protein, kasein), je vaječná bílkovina díky své vstřebatelnosti nejlepším přírodním zdrojem proteinů. Tento skvělý zdroj bílkovin však často rozpoutává vášnivé debaty o tom, zda je vhodné konzumovat vejce celé, nebo se zaměřovat jen na vaječné bílky, které neobsahují žádný tuk, kterému se vyhýbá velké množství sportovců. Jak to tedy je?   

více
Stravovací plán: Čtyři chutné recepty pro růst svalové hmoty

Máte žalostně málo času na složitou přípravu jídel a stravovat se v restauracích se vám nezdá právě ekonomické? Potřebujete jídla, která mají vysoký obsah bílkovin a nejsou časově náročná na přípravu? Inspirujte se těmito čtyřmi recepty a uvidíte, že kulturistická dieta není žádný horor.

více
Svalová únava po cvičení: 5 tipů, jak ji zmírnit

Svalová únava nebo lidově řečeno "namožené svaly" jsou po fyzickém cvičení zcela přirozené. Pokud to se zátěží přeženete, můžete pociťovat bolesti, které se však dají zmírnit pomocí několika procesů. Jak bojovat s křečí, aby nás na pár dní neodepsala a my tak mohli  dále cvičit podle plánu?

více
3 jednoduché tipy pro zdravější jídelníček

Chceš začít žít zdravěji a nevíš jak na to? Nevyznáš se ve všech těch řadách, výrazech, které na tebe denně chrlí média s známí sportovci na sociálních sítích? Začni s těmito jednoduchými změnami ve své kuchyni, kterými nic nezkazíš.

více
Zapomeňte na jarní únavu

Zimní období je úspěšně za námi, ale někteří z nás nyní musí čelit obávané jarní únavě. Venku je krásné, slunečné počasí a místo toho, aby vás slunce vytáhlo za práh dveří, vy usínáte dokonce i na židli, musíte číst tytéž stránky 2x, nedokážete si spoustu zapamatovat - jednoduše jste unavení, i když nemáte důvod.

více
Fitness výživa podle Schwarzeneggera: 5 zásad, kterými se řídí

Nejznámější kulturista všech dob, akční filmový hrdina a guvernér. To jsou jen tři z mnoha oblastí působení oblíbeného Arnieho. Jaké zásady při stravování prosazuje tento velikán po desítkách letech zkušeností s kulturistikou a fitness?

více
1 2 3 >>
Copyright 2014 - 2019 © Na Maximum