Články

1 2 3 >>
Svalová únava po cvičení: 5 tipů, jak ji zmírnit

Svalová únava nebo lidově řečeno "namožené svaly" jsou po fyzickém cvičení zcela přirozené. Pokud to se zátěží přeženete, můžete pociťovat bolesti, které se však dají zmírnit pomocí několika procesů. Jak bojovat s křečí, aby nás na pár dní neodepsala a my tak mohli  dále cvičit podle plánu?

více
3 jednoduché tipy pro zdravější jídelníček

Chceš začít žít zdravěji a nevíš jak na to? Nevyznáš se ve všech těch řadách, výrazech, které na tebe denně chrlí média s známí sportovci na sociálních sítích? Začni s těmito jednoduchými změnami ve své kuchyni, kterými nic nezkazíš.

více
Zapomeňte na jarní únavu

Zimní období je úspěšně za námi, ale někteří z nás nyní musí čelit obávané jarní únavě. Venku je krásné, slunečné počasí a místo toho, aby vás slunce vytáhlo za práh dveří, vy usínáte dokonce i na židli, musíte číst tytéž stránky 2x, nedokážete si spoustu zapamatovat - jednoduše jste unavení, i když nemáte důvod.

více
Fitness výživa podle Schwarzeneggera: 5 zásad, kterými se řídí

Nejznámější kulturista všech dob, akční filmový hrdina a guvernér. To jsou jen tři z mnoha oblastí působení oblíbeného Arnieho. Jaké zásady při stravování prosazuje tento velikán po desítkách letech zkušeností s kulturistikou a fitness?

více
Leucin - MAGICKÁ aminokyselina, kterou lidé často přehlížejí?

L-Leucin je jeden z nejpodceňovanějších doplňků dneška, díky popularitě jiných podstatně méně účinných doplňků. Stojí L-Leucin za koupi? Co může tento doplněk cvičenci přinést?

více
L-Karnitin vs Acetyl L-Karnitin

Všichni dobře víme, že L-Karnitin je neodmyslitelnou součástí výbavy každého Fitness nadšence, který má v plánu spálit nějaký ten TUK. Často je L-Karnitin zdobený popisy jako ,,fat-burner", ,,spalovač" a podobně - což není až tak přesné pojmenování tohoto suplementu.

více
1 2 3 >>
Copyright 2014 - 2017 © Na Maximum