Jídelníček na míru

Chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo se jen začít stravovat zdravě vyváženě a zlepšit tak své zdraví? Pak jste tady správně.

 

V kulturistice a posilování platí 3 jednoduchá pravidla - trénink, strava, regenerace. Nelze popsat tyto tři věci procenty, všechny tři musí být splněny na 100%. Pak přicházejí výsledky. Pokud vynecháte byť jen jedinou věc, efektivita cvičení a budování postavy neúprosně padá dolů. 

 

Nyní máte možnost nechat si sestavit jídelníček přesně na míru. Ať jste staří nebo mladí, studenti či pracující.


Zdůrazňujeme, že jídelníček není pouze pro lidi, kteří posilují. Velmi rád spolupracuji s maminky dětí, které chtějí zhubnout svá poporodní kila zpět a všeobecně i s lidmi, kteří necvičí, pouze chtějí "dělat" něco se svou postavou.

 

  • V čem je náš stravovací program unikátní?

Určite jste již na internetu videli spoustu jídelníčku. Všechny však často jsou na jedno kopyto...kuřecí maso, rýže, ovesné vločký, vejce, cottage cheese, zelenina a pořád dokola. Takhle to však v našem stravovacím plánu není. Při každém jídle (snídate svačina, oběd...)máte totiž možnost vybrat si minimálne z 15 a více variant podle toho, naco máte přáve chuť.

Stravovací program od nás je proto opravdu obšírnym plánem, má cca 70stran. Nelekejte se však:)

 

Stravovací program pozustáva z 3 dokumentu:

 

  1. Stravovací režim s podrobnými informacemi a všemi receptami.

  2. Stravovací režim v zjednodušené formě určený na ledničku.

  3. Přílohy k stravovacímu režimu ( nákupní zuznam, informáce o jídelničku).


O mne:

Od svojich ani nie piatich rokov som sa aktívne venovala tancu a to viac ako desať rokov. Neskôr sa k tancu pridalo jazdectvo a svoju lektorskú prax som začala ako inštruktorka zumby. Od strednej školy som však úplne presedlala na fitness, kedže som skončila s tancovaní a to sa namne odrazilo kilami navyše, ktoré som samozrejme chcela dať dole.

Cvičenie mi učarovala a strava ešte viac, nakoľko v posilke sa môžete aj zodrať, no keď nemáte upravenú stravu, výsledky nebudú ani zďaleka také, aké by ste chceli.

Vo svojej trénerskej praxi sa špecializujem na znižovanie telesného tuku, spevňovanie a nárast svalov, celkové formovanie postavy, zvýšenie kondície a sily. Taktiež s klientami cvičím  SMsystému (stabilizačno-moblizačné cvičenie vhodné pri problémoch s chrbticou,či napr. plochými nohami).


Vzdelanie/kurzy:

Strednú školu som vyštudovala v obore veterinárstvo a tri roky som na vysokej škole študovala masmédia, no potom, čo som vedele, že definitívne chcem pracovať v oblasti fitness a výživy, som vysokoškoleské štúdium prerušila.

Som certifikovaná výživová poradkyňa a trénerka 2. stupňa. Ďalšie licencie som si spravila v oblastiach : športová výživa, výživové postupy vo fitness, doplnky stravy vo fitness, metabolické typy, inštruktor bosu, trx a funkčného tréningu, stabilizačno-mobilizačný SMsystém, a kineziotaping. 


 


Pokud máte zájem o sestavení jídelníčku, prosíme, napište na email jidelnicky@namaximum.cz


 


Po vzájemné dohodě o sporupráci Vám zašlu jeden dotazník. Ten je zaměřený na informace o Vás(věk, váha, výška, sportovní aktivity, cíl, alergie...). Po přijetí platby na účet za stravovací plán zasílám druhý dotazník, ten je o Vaší oblíbenosti potravin, aby se v jídelním plánu objevilo co nejvíc potravin, které máte nejvíc rádi a nejméne nebo vubec ty, keré rádi naopak nemáte.

Po zaslání druhého dotazníku zpět vyvtořím stravovací plán cca do týdne.

Platba se uskutočnuje předem převodem na učet.  


Těším se na budoucí spolupráci!

     Lucia Žuffová

 


 


V současné době jsme pomohli 59 spokojeným zákazníkům ke změně jejich vysněné postavy. Copyright 2014 - 2019 © Na Maximum