Jídelníček na míru

Sestavení jídelníčku

 

Chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen začít stravovat se zdravě a vyváženě? Pak jste tady správně.

 

V kulturistice a posilování platí 3 jednoduchá pravidla - trénink, strava, regenerace. Nelze popsat tyto tři věci procenty, všechny tři musí být splněny na 100%. Pak přicházejí výsledky. Pokud vynecháte byť jen jedinou věc, efektivita cvičení a budování postavy neúprosně padá dolů. 

 

Nyní máte možnost nechat si sestavit jídelníček přesně na míru. Ať jste staří nebo mladí, studenti či pracující, pracujete každý den stejně nebo na směny, cvičíte pravidelně ve stejný čas, nebo cvičíte podle školy/práce..., máte možnost nechat si sestavit za bezkonkurenční cenu profesionální jídelníček a suplementační plán přesně na míru.


Zdůrazňujeme, že jídelníček není pouze pro lidi, kteří posilují. Velmi rád spolupracuji s maminky dětí, které chtějí zhubnout svá poporodní kila zpět a všeobecně i s lidmi, kteří necvičí, pouze chtějí "dělat" něco se svou postavou.

 

Proč si objednat jídelníček právě u nás?

  • Bezkonkurenční cena

Za podrobně vypracovaný jídelní a suplementační plán zaplatíte jinde mnohonásobně více než u nás!

 

  • Spolupráce 6 měsíců

Sestavený jídelníček se může v průběhu času drobně upravovat, ať už kvůli změně Vaší hmotnosti, či zařazení další sportovní aktivity nebo změny tréninku. Proto garantujeme šestiměsíční spolupráci, při které jsme Vám neustále k dispozici a zcela ZDARMA odpovídáme na Vaše dotazy.


  • Pomoc s výběrem vhodných doplňků

Doplňky k jídelníčku nejsou vůbec nutné. Ovšem pokud uvažujete nad koupí některých z nich, pomůžeme Vám s výběrem a vysvětlíme jak přesně fungují. Na trhu existuje stále více doplňků a někdy je obtížné vybrat přesně ten správný a účinný. Proto Vám poradíme přesně na míru, jaký doplněk je pro Vás ten nejvhodnější.


  • Konzultace tréninkového plánu

Tréninkový plán není nutné přeceňovat, ale určitě jej nesmíte podcenit. Zcela ZDARMA Vám pomůžeme zkonzultovat Váš tréninkový plán, který se chystáte cvičit. Někdy stačí pouze změnit cviky, nebo jinak přeskládat partie v tréninkových jednotkách a trénink posunete na vyšší úroveň. Samotná technika cviků je ale na Vás.


  • 5% sleva na nákup zboží

Při objednávce jídelníčku získáte 5% slevu na Váš příští nákup na www.namaximum.cz. V České republice nenajdete žádný web s takto bezkonkurenčními cenami, proto se i 5% sleva vždy hodí!


O mně


Je mi 22 let, studuji strojní inženýrství na Západočeské Univerzitě v Plzni. Posilování se věnuji 6 let, kdy jsem se z tlusté koule pomalu měnil k obrazu svému. Zpětně řečeno, kdybych měl možnost poradit svému mladšímu já, na prvním místě by to byla rada: "Udělej si jídelníček!" Změnil jsem svou postavu tak, jak jsem si přál (popravdě každý, kdo cvičí, nemůže být nikdy spokojený se svojí postavou), ale trvalo mi to celé 4 roky. Největší změny se začaly dít až po úpravě jídelníčku. Do té doby jsem si myslel, že při posilování 4x týdně, 2x týdně Krav Maga a 1x týdně plavání si mohu dovolit jíst všechno a v jakémkoliv množství. Byl to ale omyl. V současné době vlastním certifikát Instruktor Fitness a poradce výživy z Ronnie.cz. Posilování je krásný koníček, který nekončí odchodem z posilovny, ale naopak začíná. Správným jídlem zničené svaly vyživíte a při dostatečném spánku budou svaly regenerovat. Proto bych chtěl za poměrně nízkou částku pomoci komukoliv se sestavením jídelníčku, protože "je to jenom o jídle!"


Pokud máte zájem o sestavení jídelníčku, prosíme, napište na email jidelnicky@namaximum.cz


 


Následně Vám zašleme dotazník (věk, váha, výška, sportovní aktivity, cíl...).  Po zaslání dotazníku zpět se s Vámi spojíme telefonicky (v případě nutnosti emailem) a zbylé podrobnosti vyřešíme. Před dokončením jídelníčku budete informováni o platbě. Platbu lze uskutečnit převodem na účetPo obdržení platby zasíláme jídelníček obratem.


Těším se na budoucí spolupráci!


     Jan Jícha


Podpis


V současné době jsme pomohli 59 spokojeným zákazníkům ke změně jejich vysněné postavy. Copyright 2014 - 2017 © Na Maximum