Kapslování na zakázku

Kapsle se stává stále populárnějším – spotřebitelé oceňují jejich snadné a pohodlné užívání, příjemnou či neutrální chuť a zároveň dostatečnou ochranu biologické hodnoty obsahu. Nejčastěji se využívá u produktů, jejichž účinnou látku je třeba dodat do organismu v menším množství. Nosíte v hlavě nápad na vlastní kapsle a potřebujete, aby vám ho někdo pomohl zrealizovat? Obrátili jste se už na několik výrobců, ale s výsledkem jste nebyli spokojeni? V tom případě je pro vás PharmaLabs tím správným řešením.


Máte-li o kapsle zájem, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi vám poradíme ve všem, co budete potřebovat pro vaši maximální spokojenost. Zakázková výroba výživových doplňků od naší společnosti je tím správným krokem k nakopnutí vašeho podnikání ak vytvoření privátní značky prvotřídní kvality.


Rozlišujeme tvrdé (rostlinné, živočišné) a měkké (softgelové) tobolky:


ROSTLINNÉ KAPSULY

Dvoudílné tobolky vyráběné z hydroxypropylmethylucelulózy (HPMC) a barviva. Jsou tvořeny dvěma válcovitými, na konci uzavřenými a vzájemně zasouvatelnými částmi (tělo a víčko). Vzhledem k tomu, že jsou striktně rostlinného původu, plně vyhovují kulturním, náboženským a stravovacím požadavkům různých cílových skupin. Neobsahují škrob, lepek ani konzervační látky. Rozkládají se v žaludku.


ŽIVOČIŠNÉ KAPSULY

Vyrábí se především z hovězí želatiny. Navzdory základní surovině mohou být stejně jako rostlinné tobolky bezbarvé, bez specifické chuti či aroma. Na druhé straně, barvu obou typů tvrdých kapslí umíme plně přizpůsobit vašim preferencím, budete-li chtít, zkombinujeme dvě barvy, případně je pro vás potiskneme logem nebo libovolným textem. Množství prášku, které se do tobolky vejde, závisí na velikosti tobolky, hustotě a hygroskopických vlastnostech zpracovávané směsi.


SOFTGELOVÉ KAPSULY

V porovnání s tvrdými kapslemi mají silnější stěny tvořící uniformní celek, který obklopuje a zároveň bezpečně chrání její tekutý, resp. polotuhý obsah. Díky lepší absorpci a biologické dostupnosti přispívají k rychlejšímu nástupu účinku obsažené látky. Hermeticky uzavřená kapsle chrání před oxidaci a degradací vlivem kyslíku, UV záření a viditelného světla.


Ve PharmaLabs disponujeme technologiemi na výrobu tvrdých kapslí, ale v případě zájmu o softgelové kapsle zprostředkujeme jejich výrobu a distribuci prostřednictvím našich spolehlivých smluvních partnerů v Evropské unii.


Proces kapslování:

  • Dodáte nám složky, které chcete mít v kapslích a upřesníte své požadavky
  • Na základě zadání změříme, jaký objem produktu lze naplnit do kapslí
  • Vyrobíme a pošleme vám testovací vzorky
  • Po jejím odsouhlasení a potvrzení objednávky spustíme velkovýrobu kapslí


V případě zájmu o kapsle nás neváhejte kontaktovat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi vám poradíme ve všem, co budete potřebovat pro vaši maximální spokojenost.


CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY