Kolagen pod Vaší značkou


 Chcete svým zákazníkům dopřát kvalitní produkt s obsahem prvotřídního kolagenu? Máte představu o tom, jak by měl vypadat, ale potřebujete nápad dostat do praxe? V tom případě jste tady správně. Ve 
PharmaLabs disponujeme širokou nabídkou kolagenů, vitamínů, minerálů a různých rostlinných extraktů pro výrobu dokonalého kolagenového doplňku výživy pro váš obchod.


Naše společnost vyvinula své vlastní technologické postupy pro zakázkovou výrobu kolagenu typu I ze tří různých zdrojů (bovinný, vepřový, rybí). Kolagen vyrábíme ve formě koncentrované kolagenové hmoty, kolagenového gelu a lyofilizovaného kolagenu ve formě prášku. Dbáme na prvotřídní kvalitu v souladu s požadavky norem ISO.


Váš vysněný kolagenový produkt Vám nejen vyrobíme, ale rádi Vám poradíme is vývojem toho ideálního složení, vytvoření požadované lahodné chutě s ohledem na všechny legislativní předpisy a nařízení a váš produkt vám stylově zabalíme tak, aby se vyjímal na poličkách obchodních regálů a nabídek internetových obchodů .


Kolagen, jako nejvíce se vyskytující protein obratlovců, je nejdůležitější bílkovinou pojivových tkání. Tvoří 25-30% všech bílkovin savců, 70% kůže, a dokonce 10% naší celkové tělesné hmotnosti. Molekuly kolagenu jsou rozděleny nejméně do 28 známých typů, vzájemně se lišících sekvencí aminokyselin, molekulární hmotností, strukturou a funkcí.


Nejčastěji se vyskytujícími typy jsou I a II, zodpovídají za pružnost, pevnost, přiměřenou vlhkost a soustavné vyživovvání  buněk kůže, kostí, rohovky, vazů, šlach a chrupavek. Není toxický, nevyvolává imunitní reakce organismu, degraduje se na tělu vlastní peptidy a aminokyseliny. Tvoří pevná, stabilní, nerozpustná vlákna struktury pravotočivé šroubovice. Je tvarovatelný, lze ovlivňovat jeho vstřebatelnost, fyzikální, chemické a mechanické vlastnosti dle požadavků.


Použití kolagenu má svůj původ ve fyziologické podobnosti aplikovaného kolagenu s tělesným kolagenem příjemce, jeho resorbovatelností a schopností zadržovat vodu. Potravinářský kolagen v lyofilizované či práškové formě slouží k výrobě kloubní výživy a vaziva, napomáhá zvyšování pevnosti chrupavek.


PharmaLabs vám garantuje profesionální přístup, špičkový produkt a expresní jednání. Díky nám máte na dosah svoji vlastní privátní značku prvotřídní kvality.


 CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ KOLAGEN