Liposomal B-Complex Forte
Liposomal B-Complex Forte

Liposomal B-Complex Forte

Značka: BioMedical
  • Novinka
Predaj ukončený
Liposomal B-Complex Forte

Liposomal B-Complex Forte

Značka: BioMedical
Hodnocení:
0 recenzia
  • Novinka
  • Nejlepší vstřebatelná a využitelná forma vitamínů skupiny B.
  • Přes 95% vstřebatelnost díky lipozomální struktuře.
  • Pro správné fungování fyziologických procesů těla.
  • Vstřebávání začíná už v ústech.
  • Dosahuje vysokých hladin v organismu.

Alternativní názvy: b-komplex.

550,00 Kč
dočasne vyprodáno
Kedy bude skladom?
Informácie o produkte

Liposomal B-Complex Forte obsahuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B, včetně kyseliny listové či vitamínu B12 s lahodnou čokoládovou příchutí. Tekutá forma v kombinaci s přírodními fosfolipidy zajišťuje jejich přenos na místo určení a chrání je před poškozením v trávicím traktu. Liposom díky svým vlastnostem ideálně splyne s buňkou a stane se její důležitou stavební součástí. Navíc mikroživiny v lipozomální formě jsou až 20krát lépe vstřebatelné v porovnání s běžně dostupnými suplementy. Liposomal B-Complex Forte ocení všichni, kdo chtějí z každého doplňku výživy vytěžit maximum.


Jediná dávka Liposomal B-Complex Forte pokryje potřeby těla pro maximální podporu jeho činnosti!

 

ÚČINNÉ SLOŽKY PRODUKTU

Vitamíny B-komplexu hrají klíčovou roli v mnoha metabolických procesech. Za všechny zmiňme alespoň energetické zásobení nervových a svalových buněk, vývoj centrální nervové soustavy, oxidačně-redukční metabolismus, podporu imunity, syntézu červeného krevního barviva (hemoglobinu), případně metabolismus aminokyselin a mastných kyselin.


Z POHLEDU VĚDY

Přečtěte si jeden z nejnovějších souhrnů popisujících důležité úkoly (nejen) vitamínu B pro mozkovou činnost.


NÁŠ TIP!

Na náš imunitní systém jsou vzhledem k současné situaci ve světě kladeny zvýšené nároky. Pro podporu obranyschopnosti organismu nezapomínejte ani na dostatečný příjem vitamínu D a zinku.


Stejně jako všechny námi prodávané produkty, i Liposomal B-Complex Forte je vyroben z bezpečných a pečlivě vybraných ingrediencí.


Složení: demineralizovaná voda, slunečnicový lecitin, thiamin (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B3), kyselina pantotenová (vitamin B5), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyselina listová (vitamin B9), kyanokobalamin (vitamin B12) , biotin (vitamin B7), konzervační látka: sorban draselný, antioxidant: L-askorbát sodný, glycerin, přírodní čokoládové aroma. 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a osoby do 18 let. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte během 30-ti dnů. 

Dávkování: 1-krát denně 10ml (2 čajové lžičky). 

Doporučená denní dávka: 10ml  

Účinné látky v DDD (10ml): vitamin B3 60mg (375% RHP), vitamin B5 22mg (367% RHP), vitamin B2 4,6mg (329% RHP), vitamin B1 3,2mg (291% RHP), vitamin B6 3mg (214% RHP), vitamin B9 800μg (400% RHP), biotin 240μg (480% RHP), vitamin B12 60μg (2400% RHP). *RHP=referenční hodnota příjmu. 

Distributor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Liposomal B-Complex Forte
550,00 Kč
200ml
BioMedical

dočasne vyprodáno

550,00 Kč
Kdy bude skladem?

Produkt zatím nehodnotil nikdo.


Položte otázku

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Zatím žádné otázky k produktu.