Naše výroba

Moderní výroba doplňků výživy zpod Tater

Projekt NaMaximum jsme založili v roce 2013 s cílem vytvořit na slovenském trhu mimořádně kvalitní značky doplňků výživy a zdravé stravy, jejichž prodejní cena bude reálná, férová a dostupná velké většině spotřebitelů. Chtěli jsme kráčet vlastní cestou, jejíž součástí nebude umělé navyšování cen produktů pod pozlátkem ,,speciální zahraniční kvality“, či nablýskaným marketingem.

Začínali jsme skromně nákupem a prodejem dostupných, lokálních značek doplňků výživy za férové ceny, což nám pomohlo získat si první věrné zákazníky na Slovensku. Po krátkém čase jsme však zjistili, že být obchodníkem nám nestačí, naším vyšším cílem bylo přinést na trh skrz naše produkty nový přístup a vyšší standardy.

Samostatnost, odpovědnost, nezávislost, férovost a kvalita - standardy, které jsme si usmysleli při založení projektu dodržovat, bylo možné začít naplňovat jedině ve vlastní výrobní hale.

V roce 2013 jsme se rozhodli investovat všechny vlastní úspory do vlastních prostor a prvního stroje na míchání práškových směsí. Toto byl náš ,,zlatý řez“. Poprvé jsme tak měli plnou kontrolu nad kvalitou, cenami a novými, inovativními možnostmi vývoje produktů. Věděli jsme, že jediná správná cesta, je cesta VPŘED!     


Za naším projektem nikdy nestál žádný finanční gigant, který by naši snahu hned v počátcích podpořil - hlavním finančním podporovatelem jste byli a stále jste právě vy - naši zákazníci! 

I díky Vaší přízni a nákupům v e-shopu NaMaximum obsluhují dnes v naší výrobní hale naši pracovníci jedno z nejmodernějších technologických vybavení na výrobu doplňků výživy ve střední Evropě.Čím disponujeme dnes?

Pro získání úplné kontroly nad výrobním procesem a stanovením cen našich produktů jsme investovali do nejmodernějších zařízení na:


- tabletování s výrobní kapacitou až do 75 000 tablet za hodinu

- kapslování s výrobní kapacitou až do 150 000 kapslí za hodinu

- homogenizaci práškových výrobků v jediné šarži již od 1kg do 100kg směsi

- míchání ořechových másel

- balení a polepování produktů

- tisk obalových materiálů

- indukční zatavování uzavíratelných nádob


Vývoj produktů a konkurence

Disponovat špičkovým vybavením na výrobu doplňků výživy nestačí, proto na vývoji našich produktů pracují nejen zanícení sportovci, ale i odborníci na zdravou výživu a lékaři, kteří jsou součástí našeho týmu.

 

Výsledkem této perfektní pracovní symbiózy mezi vývojovým týmem a moderní výrobou bývají často originální produkty, které se stávají unikáty na našem trhu.

 

Během našeho působení na slovenském a českém trhu jsme si museli zvyknout na fakt, že naše unikátní receptury bývají často kopírovány konkurencí. Tento fakt se však pro nás stal potvrzením úspěchu našeho úsilí, který naši snahu neustále posouvá vpřed.Jaké jsou naše další cíle?

Neustále plánujeme další investice do rozšíření našeho technického vybavení. Největší výzvou pro nás v příštích letech bude zavedení tzv. ,,tekutého programu“ - tzn. výroba sportovních nápojů, shotů, olejů a gelů v tekuté formě.

 

Důležitým cílem do budoucna je však neustále zvyšovat úroveň kvality, skladové dostupnosti, a maximalizovat účinnost našich produktů v rámci legislativou povolených norem, protože nám záleží na zvyšování výkonnosti a ochraně zdraví našich zákazníků.

 

Neustálým a nejdůležitějším cílem je pro nás vybudování oboustranné důvěry mezi naším e-shopem a zákazníkem, proto je pro nás samozřejmostí nejvyšší možná transparentnost a maximální možná vstřícnost v kontaktu s naším zákazníkem, ať už při řešení objednávek nebo případných reklamací.Náš zákazník - náš přítel :)KVALITA POTVRZENÁ ANALYTICKÝMI CERTIFIKÁTY

Většina našich doplňků výživy má svou kvalitu potvrzenou analytickými certifikáty, které jsou zárukou toho, co říkáme, děláme a za čím si stojíme.  

Naše transparentnost v tomto směru spočívá v naší ochotě sdílet s Vámi původ ingrediencí či reálný obsah účinných látek.


KVALITA VS. CENOVÁ DOSTUPNOST

Obecně platí, že čím vyšší cena, tím je v očích zákazníků i prémiovější kvalita daného produktu. Naše doplňky výživy a potraviny jsou však důkazem toho, že kvalita nemusí být drahá.