O nás

Projekt NaMaximum

PROČ to celé vzniklo / JAK to celé funguje / CO nabízíme?

 

PROČ…

… protože věříme, že každý člověk může mít přístup k výživě a jejím doplňkům v TOP kvalitě za REÁLNÉ peníze, které odráží jeho skutečnou hodnotu.

Zrychlení životního tempa dnešní doby, které s sebou nese zvýšené množství stresu, zvyšuje nároky lidského organismu na kvalitu výživy. Zvýšená poptávka po kvalitní výživě s sebou přinesla i obrovský přetlak nových značek doplňků výživy, masivní marketingové kampaně a silný konkurenční boj, který s sebou mnohdy přináší nucené snižování výrobních nákladů či zvyšování konečných cen doplňkové výživy. V zápalu boje o zákazníka tak výrobci a distributoři výživy zapomínají na to nejdůležitější - na člověka, který si zaslouží zlepšit kvalitu svého života správnou výživou za dostupné peníze. 

Věříme, že s láskou, neutuchající snahou a přístupem popírajícím aktuální Status Quo dokážeme navrátit výhodný přístup člověka ke kvalitní doplňkové výživě za férové peníze na vrchol priorit ve fitness a wellness odvětví.

 PROTO jsme na trh vstoupili s naším projektem pod názvem NaMaximum.

 

JAK…

… nejpřímočařeji, jak jen to jde - z výroby přímo k zákazníkovi.

Mnoho nově vzniklých značek doplňků výživy nechává své produkty zakázkově vyrábět u známějších či méně známých výrobců. Značky, které se spoléhají na zakázkovou výrobu doplňků výživy, jsou odkázány na nákupní ceny a kvalitu stanovenou samotnými výrobci. Výsledné produkty se častokrát liší pouze obaly, marketingem či kvalitou distribučních struktur.

My to děláme jinak! Místo investic do otravného marketingu směřujeme naše investice prioritně do vlastní výroby. Vlastní výroba nám dává prostor a dohled nad kvalitou celého výrobního procesu, vlastní kontrolu nad optimalizací cen finálních produktů bez nutnosti šetření na kvalitě vstupních surovin. Skladba našich produktů se vždy opírá o důvěryhodné studie, nenásleduje tedy aktuální trendy, následuje odbornost a fakta. 

Navíc objednávky expedujeme buď přímo z výroby nebo z našeho logistického centra přímo k Vám domů!
Žádní distributoři = žádné cenové přirážky na produktech. 

Není to jednodušší cesta, ale je to jediná cesta, jak věci dělat podle našeho ,,PROČ“. 

 

CO…

… vše, co Vaše dieta vyžaduje.

 Naši nabídku neustále rozšiřujeme, budujeme nejkomplexnější portfolio zdravých doplňků pod vlastní značkou na trhu. Naše zaměření nekončí u doplňků pro kulturisty, naše nabídka osloví každého - od studentů přes maminky v domácnosti, uspěchaných lidí z kanceláří, seniory až po profesionální sportovce. Naše nabídka dnes zahrnuje více než 700 produktů, proto jsme naši nabídku rozdělili pod 3 značky pro snadnější orientaci.

 

Natural Nutrition


 
Doplňky výživy a potraviny v jejich nejčistší formě, bez umělých barviv, bez GMO, bez zbytečných plniv a zahušťovadel. V nabídce značky Natural Nutrition najdete mnoho druhů proteinových prášků, sacharidů, tuků, samotných aminokyselin, stimulantů a mnoho jiného. Naše nabídka zahrnuje i produkty, které najdete pouze u nás! 

Tato značka je určena pro všechny, kteří chtějí mít totální kontrolu nad kompozicí doplňků výživy díky možnosti nákupu samotných surovin, které se využívají při tvorbě komplexních doplňků výživy.
S Natural Nutrition máte možnost namíchat si vlastní efektivní směsi pro podporu Vašeho výkonu.
 Jejich efektivita je omezena pouze Vašimi zkušenostmi a představivostí!


Warrior

Doplňky z této řady nabízejí komplexní a mimořádně chutné řešení pro výkonnostní nedostatky či nedostatky v suplementaci. Problém se soustředěním? S nabíráním svalové hmoty či efektivní ztrátou tuku? Chybějící energie či zhoršená regenerace? Tréninková letargie? Bolavé klouby a úpony? Máme řešení!  

Nabídce dominují chuťově vynikající proteinové prášky, od pomalejších zdrojů až po profesionální, enzymaticky naštěpené syrovátkové peptidy. Najdete zde však i širokou nabídku bylinných extraktů, adaptogenních směsí a bylin z Ayurvédy, enzymů, složek kloubní výživy apod. 

Warrior není ten bojovník, který každého přemůže, ale ten, který dokáže porazit své včerejší já a to dnešní rozvinout o něco více než včera! 

Warrior je ten, který na sobě pracuje, i když ho nikdo nevidí!

 

BioMedical

V nabídce další z našich značek najdete většinou kvalitní přírodní produkty ve 100% BIO kvalitě. Pod značkou BioMedical nabízíme i mnoho kvalitních oříškových másel, kokosové a kakaové tuky i oblíbené organismus-čisticí zelené produkty jako je spirulina, mladý ječmen, chlorella, ale i ayurvédské adaptogeny v práškové formě. 

Značka je určena zejména pro lidi, kteří preferují co nejpřírodnější formu výživy v její organické podobě.
Příroda si k Vám vždy najde cestu!


Na závěr...

Jelikož velkou část našich obratů investujeme do nových výrobních procesů, každý zákazník se stává součástí a pomyslným sponzorem našeho projektu. Nákupem u nás se s největší pravděpodobností zasloužíte o to, že naše služby a nabídku budeme moci i nadále zkvalitňovat a rozšiřovat!

 

Keep Moving Forward.