Tabletování na zakázku


 Máte výjimečnou recepturu – produkt, který chcete dostat mezi velké množství zákazníků? Ne vše, co je zdravé, také skvěle chutná. My tento problém odstraníme a pomůžeme vašemu byznysu rychleji postupovat. Staneme se vaším spoluvýrobcem ve výrobě výjimečných výživových doplňků. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme tím pravým partnerem pro vaše podnikání.


Tabletování se v uplynulých letech stalo jednou z nejvíce používaných forem, ve které jsou doplňky výživy distribuovány mezi zákazníky. Není se čemu divit - jsou snadno konzumovatelné, skladovatelné a přenášitelné. Jejich výroba je komplexním, několikastupňovým procesem, vyžadujícím odborné znalosti, zkušenosti, kvalitní vybavení, dodržování nejpřísnějších hygienických standardů a profesionální přístup. Všechny zmíněné atributy bereme velmi vážně, naše společnost je synonymem kvality a poctivého přístupu v byznysu i mimo něj.


Nabízíme zakázkovou výrobu doplňků stravy ve formě tablet dle vašich požadavků tak, abychom vytvořili vaši jedinečnou privátní značku. Samotnou výrobu realizujeme na vysokorychlostním tabletovém lisu, který jednotlivé složky zpracuje do požadované formy – vyrábíme různé velikosti a tvary tablet. 


V případě vašeho zájmu disponujeme také unikátními razidly, kterými pro vás vytvoříme jedinečný tvar, logo nebo libovolný text. Naše moderní a neustále rozvíjející se výroba nám umožňuje vyrábět velké odběrné objemy, ale jsme flexibilní, i když budete mít zájem o menší odběrná množství – samozřejmě stále za rozumné ceny, včetně kterých pro vás připravíme hotová spotřebitelská balení s kompletním označením. To vše na území České republiky.


Proces tabletování:

  • Dodáte nám složky, které chcete mít v tabletách
  • Jednotlivé složky namixujeme dle vašich požadavků
  • Vyrobíme a pošleme vám testovací vzorky
  • Po jejím odsouhlasení a potvrzení objednávky spustíme velkovýrobu tablet


V případě zájmu o tabletování nás neváhejte kontaktovat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi vám poradíme ve všem, co budete potřebovat pro vaši maximální spokojenost.


 CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY