Výroba kloubní výživy

Chcete svým zákazníkům dopřát kvalitní produkt s obsahem prvotřídní kloubní výživy? Máte představu o tom, jak by měl vypadat, ale potřebujete nápad dostat do praxe? V tom případě jste tady správně. Ve PharmaLabs disponujeme širokou nabídkou složek kloubní výživy, kolagenů, vitamínů, minerálů a různých rostlinných extraktů pro výrobu dokonalého kolagenového doplňku výživy pro váš byznys.


Přestože současný výzkum kráčí napřed mílovými kroky, vznik a vývoj mnoha onemocnění pohybového ústrojí stále neumíme terapeuticky ovlivnit. Do té doby se vědecká obec soustředí na to, aby je alespoň co nejvíce zpomalila. Jedním ze způsobů je kvalitní výživa kloubů, která obsahuje všechny potřebné složky pro jejich správné fungování. Pokud jste se dostali až sem, předpokládáme, že jste v situaci, kdy nosíte v hlavě nápad na špičkový produkt vaší vlastní značky, který ještě potřebujete zrealizovat. Jste na správné adrese, podělte se s námi o vaše představy.


Ve PharmaLabs se zabýváme všemi procesy spojenými s výrobou kloubní výživy, včetně jejího dávkování, efektivity a vývojem splňujícím ty nejpřísnější kvalitativní parametry. Naše produkty ocení nejen široká veřejnost, ale díky inovacím ve výrobě a použitých technologiích i vaše zvířata (psy, kočky, koně). Základními složkami našich produktů jsou glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan a kolagen z různých zdrojů (bovinný, vepřový, rybí – včetně žraločí chrupavky).


Stejně jako v případě celé naší produkce i kloubní výživu pro vás připravíme na zakázku, na míru vašim požadavkům. Díky našim zkušenostem a profesionálnímu odbornému poradenství vás provedeme celým procesem vývoje od plánování až po doručení koncovému uživateli. Ve PharmaLabs vám garantujeme profesionální přístup, špičkový finální produkt a expresní jednání.


 CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ KLOUBNÍ VÝŽIVU