Vitamíny pro zaměstnance


 Zaměstnáváte lidi, jejichž práci, čas a zejména zdraví si nade vše vážíte? Darovat jim vitamíny nebo doplňky výživy na podporu imunity, výkonu či zdravých kloubů je nejlepší způsob jak jim projevit úctu a vděk za jejich kvalitně odváděnou práci a zároveň tak přispět k celkovému zdraví firmy, firemní nálady a v konečném důsledku ke zvýšenému výkonu vašeho podniku. A my vám s tím ve 
PharmaLabs s radostí pomůžeme od A až po Z.


Vitamíny pro zaměstnance

I na základě našich firemních zkušeností víme, že zaměstnanec je vzácným aktivem a jeho zdraví je neocenitelné. Ve PharmaLabs máme pro vás připraveno velké množství ověřených vitamínů, minerálů a rostlinných doplňků výživy za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu. Vy si vyberete produkt, který vás zaujme a my se postaráme o výrobu produktu, zabalení produktu do vámi vybrané dózy, polepíme ji vámi vybranou etiketou a hotový produkt vám pošleme připravený k darování. Doplňky výživy pro zaměstnance dokážeme připravit plně na míru co se týče složení, množství tablet či kapslí i designu. Můžete si vytvořit vlastní recepturu, dodat vlastní firemní logo či firemní motto a dodáte tak těmto darům správného firemního ducha.


Vitamíny pro klienty a dlouhodobé zákazníky

Máte ve zvyku utužovat obchodní partnerství občasnými projevy úcty vašim obchodním partnerům či klientům ve formě daru? Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím správným dárkem – darovat vitamíny nebo doplňky výživy s vaším firemním logem, mottem či osobním přáním je ten nejjistější způsob jak projevit vděčnost za důvěru a spolupráci. Vitamíny, které podpoří imunitní systém, zdraví kloubů, očí, srdce a celkového zdraví nikdy nic nezkazíte. Ve PharmaLabs vám výrobu vitamínů a doplňků výživy zajistíme od návrhu produktu až po jeho dodání. Máme pro vás předpřipravené velké množství zajímavých produktů, které stačí zabalit, ale v případě zájmu o větší objednávky dokážeme produkt plně přizpůsobit vaší představě o složení, balení a designu.


MÁM ZÁJEM O VITAMINY PRO ZAMĚSTNANCY A KLIENTY