Syrovátkové proteiny

Proteiny vyráběné ze syrovátky, které se řadí k nejvyhledávanějším výživovým doplňkem pro sportovce vůbec. Jsou komplexním zdrojem bílkovin - obsahují koncentrované proteinové frakce, esenciální aminokyseliny, včetně BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem), jakož i vitaminy a minerály. 

Proteinové doplňky hrají klíčovou roli ve stravě většiny silových sportovců, ale i těch, kteří se snaží svou tělesnou hmotnost snížit.


Můžete si je koupit ve třech formách - koncentrát (WPC - Whey Protein Concentrate), izolát (WPI - Whey Protein Isolate) a hydrolyzát (WPH - Whey Protein hydrolysate). Liší se biologickou dostupností, chutí a obsahem čistých bílkovin.

Proteiny WPC a WPI u nás najdete i takové, které byly vyrobeny šetrnou technologií CFM (Cross Flow Microfiltration), díky které jsou nedenaturované.

Proteinové doplňky by se měly užívat v každý den tréninku, protože tělo není schopno ukládat bílkoviny, jak to dělá s tuky. Pokud trénujete intenzivně a zapomenete na příjem správného množství bílkovin, pak budou ve vašem organismu dominovat katabolické procesy.

Vzhledem k dopadu bílkovin na fyziologické funkce v lidském těle a na nutriční přínosy, které poskytuje, je pro nás mimořádně důležité starat se o kvalitu surovin používaných při výrobě.

V naší nabídce najdete pouze 100% kvalitní zdroje bílkovin, bez obsahu GMO.

Číst dál Skrýt popis

Filtr

Cena:

Značka:

Seřadit podle: