Zakázková výroba doplňků výživy

Plánujete založení své vlastní privátní značky? Nebo už jednu máte a právě hledáte spolehlivého partnera pro své podnikání? PharmaLabs je silnou společností nabízející rozsáhlé portfolio služeb pro všechny druhy produktů, které sami vyrábíme a prodáváme ve velkoobjemových množstvích a máme s nimi bohaté zkušenosti – tobolky, tablety, prášky a mnoho jiného.


KVALITA

Ve PharmaLabs klademe důraz na produkty prvotřídní kvality, podpořené certifikáty bio jakosti a chemické analýzy produktu. Samozřejmostí jsou špičkové technické vybavení, profesionální přístup a patřičná flexibilita v celém procesu výroby a distribuce hotového výrobku. Všechny procesy probíhají v souladu se standardy ISO a GFSI.


INDIVIDUALIZMUS

Nabízíme vám možnost využít nejen námi vyvinuté kombinace, ale také výrobu vašich vlastních receptur. Pomůžeme také v situacích, kdy budete chtít své produkty smíchat a naplnit nebo vytvořit tablety či kapsle. V neposlední řadě pomůžeme is balením – dodáme suroviny, balící materiál, etikety, přidáme značení či potisk.


CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY


KOMPLEXNÍ PODPORA

Ve PharmaLabs se s radostí postaráme o celý proces tvorby soukromé značky, díky čemuž můžete celou svou pozornost věnovat těm aspektům podnikání, na kterých vám opravdu záleží. Naše společnost je předním výrobcem a dovozcem na středoevropském trhu s výživovými doplňky a nabytými zkušenostmi pomáháme jiným firmám a rádi pomůžeme i té vaší. Díky nám se zorientujete v normativních a legislativních požadavcích trhu, marketingové oddělení nadesignuje etikety a reklamní materiály, přidělený osobní konzultant vyhoví individuálním požadavkům. Vaše produkty zpracujeme v souladu s platnými zásadami a zákonnými požadavky.


BALENÍ

Základ naší výroby tvoří vitamíny a minerály, proteiny, aminokyseliny, kloubní výživa, certifikované bio produkty a superpotraviny, spalovače tuků, stimulanty a ořechová másla. Práškujeme především s práškovými, tabletovými a tobolkovými formami. Základem našim obalových materiálů jsou dózy a doypacky (shora plněné, opakovaně uzavíratelné sáčky).


MÁM ZÁJEM O VLASTNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY