Zakázková výroba vitamínů

Disponujete recepturou na výjimečný vitamínový produkt a usilujete o to, aby se dostal mezi lidi? V tom případě jste na správné adrese. Vitamíny patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější a nejprodávanější výživové doplňky nejen na českém, ale také světovém trhu. Podobně jako v případě konkurence, iu nás tvoří významnou část výrobního portfolia zahrnující všechny povolené formy vitamínů v rámci současně platné legislativy. PharmaLabs vám nabízí zakázkovou výrobu vitamínů pod vaší privátní značkou, včetně garance profesionálního přístupu, špičkového finálního produktu a expresního jednání na míru vašim požadavkům.


Vaše vitamíny dokážeme vyrobit v tabletové, práškové i kapslové formě.


VITAMIN A

Je potřebný pro správné fungování imunity, zraku, stabilizaci membrán, zrání a diferenciaci epitelů, integritu kůže a sliznic, metabolismus kostí a zubů, vývoj spermií a placenty. Vitamin A vám můžeme nabídnout buď samostatně, ve formě prekurzoru (betakarotenu), nebo v kombinaci s ostatními v tuku rozpustnými vitamíny (D, E a K). Pokud preferujete možnost výroby tzn. tailor-made variantu - připravíme pro vás vitamínový preparát na míru vašim požadavkům (platí i pro vitamíny D, E, K).


VITAMIN B (B-KOMPLEX)

Vitamíny B-komplexu hrají významnou roli v metabolických procesech napříč všemi formami živočišného života, především jako součást tvz. koenzymů - drobných molekul, spoluodpovědných za správnou funkci některých enzymů. Přestože jednotlivé vitamíny z této skupiny působí jednotlivě, jejich vzájemná interakce, obzvláště v několika regulačních procesech, je velmi potřebná, a udržuje nás tak zdravé. V naší nabídce si můžete vybrat buď celou skupinu, nebo jen konkrétní zástupce – samostatně či v kombinaci s jinými vitamíny, v různých formách (tablety, kapsle, prášek).


VITAMIN C

Hraje klíčovou roli v množství důležitých biochemických procesů v organismu. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému, a to jak při intenzivním fyzickém výkonu, tak během běžného dne. Podporuje normální činnost nervové soustavy, psychickou odolnost a obranyschopnost vůči stavům vyčerpání a únavy. Jako významný antioxidant přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. Rovněž zvyšuje vstřebávání železa a je potřebný pro zdravý stav kůže, kostí, chrupavek či zubů. Pokud budete chtít, kromě výše zmíněných forem pro vás vyrobíme i cucací, případně s postupným uvolňováním.


VITAMIN D

Využívají jej prakticky všechny orgány našeho těla – mozek, kosterní svalstvo, střeva, kosti, srdce, nadledvinky i imunitní buňky. Podílí se například na hospodaření organismu s minerálními látkami, přispívá k dobré náladě a zvyšuje citlivost organismu na inzulín. Předpokládá se, že více než polovina celosvětové populace trpí jeho nedostatkem, paradoxně více v zemích subtropické a tropické oblasti, kde si jejich obyvatelé mohou slunce užívat nejvíce. Odpovídá za pevnost kostí, přispívá k dobré náladě, zlepšuje svalovou regeneraci, podporuje správné fungování imunitního systému. Nabízíme jej ve formách D2 a D3, samostatně iv kombinaci s vitamínem K2 nebo vápníkem.


V případě zájmu o výrobu vlastních vitamínů nebo minerálů nás neváhejte kontaktovat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi vám poradíme ve všem, co budete potřebovat pro vaši maximální spokojenost.


CHCI ZAČÍT PRODÁVAT VLASTNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY